טיול אתגרי לסיני למטיבי לכת 26.6-1.7.22 - עופרים

טיול אתגרי לסיני למטיבי לכת 26.6-1.7.22

טיול לסיני 12-16.6.22
13 במאי 2022
טיול לשבת: מעיינות והפתעות בהרי ירושלים 28.5.22
18 במאי 2022

קהל יעד:

קהל הרחב

עלות:

3,100 ₪

תאריך יציאה:

26.6.22

תאריך חזרה:

1.7.22

אודות הטיול

טיול אל גן העדן של מרומי סיני. בלב הרי סיני, סביב מנזר סנטה קתרינה, מתקיים עולם קסום שאין לו אח ורע בעולם. ארץ הגרניט האדום, פסגות נישאות, הרים מגמתיים ווולקניים, מנזרים נסתרים, מנזר מהחשובים בעולם- בשמה של קתרינה הקדושה, בוסתני שבט הג'בליה הממוקמים באזור מזה דורות רבים ומאות שנים, בוסתני פירות, בריכות ומעיינות, הכל בטיול אחד שכולו קסם... הטיול מיועד לאוהבי לכת, בעלי כושר גופני, משלב נופי פסגות ,בוסתנים, ערוצי נחלים.

*הטיול מתנהל בהליכה רגלית רצופה מצהרי היום הראשון עד היום החמישי, כאשר עלינו תרמיל יום וכל שאר הציוד, כולל המטבח וכל הכרוך בציוד האישי, נישא על גבי גמלים.

*לינה בשטח בבוסתנים במהלך הטיול הרגלי.

26.6.22 יום ראשון
הסעה מאורגנת לגבול מעבר טאבה, מעבר לרכבים מצריים נסיעה ישירה לסנטה, ארוחת צהרים והתארגנות להליכה .תרמיל יום עלינו והשאר על גמלים. התרשמות מהאזור מהאווירה, תחילת מסלול בעליה בנקב אבו ג'יפה-"אבי הסרחון" עקב ריבוי גללי הגמלים. שביל מעולה ונוף נהדר. השביל הינו חלק מ"סכת עבאס בשא" אודותיה נספר ועליה נהלך. המסלול מביאנו דרך עין תופאחה אל ארץ הגרניט האדום, הבוסתנים, גני עדן ירוקים ברקע הנוף האדמדם. נהלך בואדי טובוג, נעצור לתה מעולה בבוסתן של עודה נוכל להתרחץ בבריכה הנהדרת, נמשיך לעבר ואדי שג אחמר, נקיק קסום, נגיע לעץ תות עצום בואדי ע'זנה אכן, שיא עונת התותים, חוויה... נעלה בואדי זוויתין, משם נשקפים נופי ג'בל אחמר וקתרינה ,נגיע לארוחת ערב ולינה במקום נהדר בבוסתן של חאג'ה עומריה..
27.6.22 יום שני
אין כמו להתעורר לשקט, לשלווה לאוויר הצלול וניחות המדבר עם ניחוח אפיית הפיתות והתה והקפה של הבוקר...לאחר ארוחת הבוקר, נצא ליום מדהים ביופיו הכולל עליה מתמשכת, לאט ובטוח לעבר אוכף ופסגת ג'בל עבאס בשא-2304 מ', אל תצפית מהממת ,אל סיפור הארמון שלא הושלם, סיפורו הטראגי יש לומר של עבאס נמשיך בנופי כיפות הגרניט האדירות , מעל אבו מחשור, נרד לאוכף, בין בוסתני ונופי ואדי טיניה לעבר בוסתנו הנהדר של שועוב בקצה ואדי סגר הנהדר. שם נלון כמובן לאחר ארוחת הערב...לאור המדורה , יקלחו הסיפורים...
28.6.22 יום שלישי
יומנו השלישי למסע ,עם ניחוחות הבוסתן והנופים מסביב יחל מוקדם בעליה איטית ומרשימה לעבר פארשים- עמקים הררים מרשימים, צורות ופיסולי הגרניט הנהדרים, לעבר אחד ההרים המרשימים ביותר-הר הנראה ככבשה לכן קרוי ג'בל נעג'ה- 1846 מ' בסה"כ אך נישא מעל סביבתו, נופים משכרים, חמוקי גרניט יסחטו קריאות התפעלות .נרד לעבר ואדי סגר בחזרה, נעלה בו ,ערוץ צר חתור בדייק- מחדר שלילי, לעבר ואדי אבו טוויטה-" אבי התות" ,יש שם עץ תות ידוע ובוסתנים רבים, נלון באחד מהם.
29.6.22 יום רביעי
לאחר חוויית הלינה בבוסתן, מאותם גני עדן נטועים ומטופחים בידי הבדואים משבט הג'בליה, נעלה לאיטנו אל פארש עצום ומדהים, בדרך נתבשם מריחות המרווה הצומחת שם בשם "מרדגוש" צמח חליטה מעולה, נסייר באזור "סלע הנמר"-סלע הציידים, לפארש אום סילה בו מאות יצירות אמנות באבנים, מיטב היצירתיות, נרד ירידה ארוכה אל הבריכה בהא הידיעה בכל מרומי סיני- הבריכה הכחולה-" גלת אל אזרק", מים קרים מפיגים חום הקיץ, נשהה שם מספר שעות ונעלה לאיטנו במעלה ערוץ ואדי טלעה,הקניוני, אל נקיק הפטל, נמשיך עד הגיענו לעמק נרחב ובו בוסתן פארש רומנה, שם נלון לילה אחרון בשטח וניפרד מאווירת המדורה והבוסתנים.
30.6.22 יום חמישי
- עם בוקר מוקדם, נצא לעבר ואדי ג'יבל שופע הבוסתנים, אל עץ תות עתיק שופע...נמשיך בדרך קלה לעבר מורד ואדי זוויתין, להשלמת המעגל, נגלוש במסלול כייפי ואתגרי מעט בואדי טלעה הקטן, דילוגים בין סלעים, עד הגיענו לכפר ובחזרה לעמק של סנטה קתרינה. ניסע לסיור וביקור במנזר סנטה קתרינה ככל שיהיה פתוח, ועם ערב ניסע למלון בנויבע .ארוחת ערב וסיכום הטיול על שפת הים הרוגע.
1.7.22 יום שישי
עם בוקר, נצא לסיור קליל ונוסטלגי לדיונה הגדולה בנויבע, ניזכר בערגה בימי פסטיבל נויבע ובאווירה טרם פינוי סיני, נבלה בים ובבריכה ונצא לאחר ארוחת הצהרים אל הגבול. נסיעה מאורגנת בחזרה כפי שבאנו .

עלות:

3,100 ₪ למטייל

המחיר כולל:

המחיר כולל

אגרת מעבר ישראלית

מסי גבול מצריים

כל ההוצאות בסיני- הסעות ,צוות בדואי, כלכלה מלאה, כניסות לאתרים

הסעה לגבול וחזרה

תשר לנותני השירות המקומיים

הדרכת מויש מעוז

המחיר אינו כולל:

שתיה קלה למעט מים

קניות אישיות

ביטוח רפואי

עלות בדיקת קורונה בחזרה לארץ  סך 100 שח לאדם

תשר לצוות הישראלי.

יש לך שאלות? דברו איתנו - 03-9648006 / 052-2945446

הערות נוספות:

הנחיות-

הטיול מיועד לאוהבי לכת, בעלי כושר גופני, משלב נופי פסגות ,בוסתנים, ערוצי נחלים.

יש לוודא דרכון בתוקף חצי שנה לפחות

תעודת קורונה עדכנית

מחלימים –נא להתארגן בהתאם להנחיות הכרוכות בכך.

אגרת מעבר ישראלית ,נרכשת ע"י תרזה

חל איסור מוחלט וחמור על הכנסת כל נשק, סכין גדולה, בלוני גאז, משקפות, כל ציוד צבאי,

רשימת ציוד ומנהלות-

יש להגיע עם תרמיל נוח לנשיאה ליום, אשר יכיל מים, לבוש מתאים להליכה, כיסוי ראש, כל מה שצריך ליום הליכה בנוסף, צ'ימידן או תרמיל גדול, לא מזוודה לנשיאה על הגמלים, אשר יכלול את כל שאר הציוד אשר יפורט להלן.

הטיול מתנהל בהליכה רגלית רצופה מצהרי היום הראשון עד היום החמישי, כאשר עלינו תרמיל יום וכל שאר הציוד, כולל המטבח וכל הכרוך בציוד האישי, נישא על גבי גמלים.

לינה בבוסתנים במהלך הטיול הרגלי.

אנו מלווים בידי צוות בדואי מיומן הכולל מורה דרך, טבח, מלווי הגמלים, צוות קבוע עמו אנו עובדים זה זמן רב.

להלן רשימת ציוד-

נעלי הליכה טובות, סגורות ,נעלי טרק.

מקלות הליכה

3 ליטר מים לאדם ליום, נא להביא שלוקרים או בקבוקים קשיחים

מסנן קרינה, משקפי שמש, כיסוי ראש

בגד ים, מסכה לשחייה ושנירקול ביום האחרון.

כלי רחצה,  נייר טואלט, גפרורים או מצת לשריפת ניירות הטואלט

סנדלים ובגדי החלפה ,ביגוד חמים, לערב בהרים, אין צורך במעיל, רק חולצה נוספת, פליז קל או פלנל, סווטשרט, מעיל רוח. מכנסים ארוכים, ציוד שינה מתאים, לבוש צנוע למנזר- מכנס ארוך לא גופיה.

אוהל, שק שינה, פנס וסוללות רזרביות, חומר דוחה יתושים

מטען לטלפון נייד

צ'ופרים, מזון אנרגטי, כלי נגינה למי שיש,ק פה שחור, ערכת קפה בלא בלון גאז

כסף להחלפה בגבול- כל ההוצאות בהרים מכוסות למעט קניות אישיות וכן בנויבע- מומלץ להחליף עד 100 דולאר או עד 300 שח ללי"מ –שער לי"מ בערך 18 לדולר ו5 לשקל.  ניתן להחליף בחזרה בגבול.

הטיול מאורגן ומנוהל ע"י חברת "לכיש טורס" ובאחריותה, התשלום יועבר ישירות

לחברת "לכיש טורס"

חובה לקרוא - תקנון / תנאי ביטול

תנאי תשלום: ניתן לשלם בכרטיס אשראי עד 3 תשלומים ללא ריבית ( מעל 3 תשלומים קרדיט)

תנאי ביטול:

תנאי ביטול ותנאים כלליים

עם ההרשמה יש לשלם דמי רישום וטיפול בסך 500 ש"ח, הכלולים במחיר הטיול לא יוחזרו למטייל בעת ביטול מצדו

עד חודש לפני : אין דמי ביטול למעט המקדמה ששולמה

ביטול מ-30 עד 21 יום – %50ממחיר הטיול ביטול מ-20 עד 15 יום – %75 ממחיר הטיול

פחות מ- 14 ימים ומטה – אין החזרים כולל במידה ויש סרוב כניסה לנוסע  לסיני במעבר הגבול

להרשמה יש לשלוח אלינו: צילום דרכון- בתוקף של חצי שנה לפחות ואת דף ההרשמה חתום

 רק לאחר קבלת התשלום המטייל/ת יחשב כרשום לטיול

הטיול מותנה במינימום נרשמים ומותנה בקבלת אישור הרשויות למתווה כניסה ויציאה למצרים. 

סדר הביקור באתרים יכול להשתנות בהתאם לשיקול דעתו המקצועי של המדריך

סדר ותוכן הטיול עשוי להשתנות עפ"י החלטת המארגנים עקב אילוצים שונים.

יתכנו שינויים בהתאם להחלטת השלטונות, תנאי מזג האוויר ו/או החלטת המדריך בשטח.

מטייל שנאלץ מכל סיבה שהיא לעזוב את הקבוצה ולחזור ארצה לפני סיום הטיול יישא בכל ההוצאות הכרוכות בכך על חשבונו( הסעה כ-150 דולר), התשלום יהיה במזומן ישירות לנותני השירותים. למטייל שעזב בשל סיבות רפואיות מוצדקות (תאונה/פציעה/מחלה) מומלץ לאסוף קבלות ולהגיש תביעה לחברת הביטוח שבה רכש את ביטוח הנסיעות. לא יהיה החזר בגין ימים לא מנוצלים של הטיול מכל סיבה שהיא.

במדינות בעלות מאפיינים של עולם שלישי, אנחנו עושים הכל על מנת שתקבלו את השירותים הטובים ביותר, אך למרות זאת ייתכנו בעיות לא צפויות. (לדוגמא: שביתות לא צפויות, חסימת כבישים, מפולות בדרך, שינוי של מועדי אירועים וכו'). על הנוסע/ת לקבל זאת כחלק מאופי הטיול בארצות מסוג זה. אנו נדאג לעשות כמיטב יכולתנו על מנת שאירועים אלו לא יפגעו במהלך הטיול. כמו כן יש לקחת בחשבון ששירותי הבריאות לא תמיד ברמה לה אנו רגילים בארץ.

מיד לאחר שהטיול מוכרז כיוצא, יש לרכוש ביטוח נסיעות כולל אתגרי, שייתן לכם כיסוי גם למקרה של ביטול מסיבות בריאותיות מוצדקות וגם לתאונות דרכים, עפ"י כללי הביטוח.

קיימת אזהרת מסע לסיני

 

 

הטיול מאורגן ומנוהל ע"י חברת "לכיש טורס" ובאחריותה, התשלום יועבר ישירות

לחברת "לכיש טורס"

 

השתתפתי כבר בנופשון / טיול של עופרים בארץ או בחו''ל.
 

תאריך לידה:

מין:  זכר נקבה

שומר שבת:  כן לא

 אני מאשר לשלוח עדכונים במייל מעת לעת.
 אני מאשר לשלוח עדכונים ב SMS מעת לעת.


הרשמה לטיול היא רק לאחר אישור טלפוני וחיוב האשראי.

שם משפחה:

שם פרטי:

טלפון:

נייד:

תאריך לידה:

דואר אלקטרוני: