הכרות וסטטיסטיקה - עופרים
הנרקיסים פורחים ומכירים חלק ב’ או מ-פנוי ל-תפוס
9 ביולי 2016
מסר מעורר מחשבה לסיום שנה ופתיחת שנה חדשה
9 ביולי 2016

הכרות וסטטיסטיקה או איפה ההסתברות למצוא בן זוג גבוהה ביותר?

כולנו אלופים בחשבון כל מי שרוצה להכיר באמת ,אלוף בחשבון. כל פנוי ופנויה יודע בדיוק כמה פגישות עיוורות הוא עשה. כל פנוי יודע להגיד כמה פגישות הוא עשה בשבוע או בחודש ואם היה בספיד דייט כמה בנות /בנים הוא הכיר. בכל יום שישי הולכים למסיבה או לפאב ושם יש מאות אנשים פנויים .אז למה לעזזל אני לבד? למה אין לי בן זוג רציני. היום יש אינספור כלים להכיר. אתרי הכרויות פייסבוק ורשתות חברתיות ואפילו מאמנים לזוגיות. אבל אחרי הכל אין זוגיות משמעותית ואנחנו יותר פנויים מבעבר.אני מזמין אתכם לבדוק דרך אחרת לאהבה וזוגיות, בעופרים יש טיולים שמטרתם הכרות בשנת 2011 ארגנו כ- 40 טיולים לגילאי 25-40 והתוצאה : 12 חתונות ממוצע של חתונה לחודש, לא כולם מצולמות או מתועדות כי לא כל הזוגות מעוניינים בפרסום. וחלק נעלמים אחרי שהכירו. אבל בואו ונעשה חשבון ונבדוק בטיול יש כ-40 משתתפים דהיינו כ- 1600 איש בשנה חציים גברים וחציים נשים אם נחלק 800 ל-12 חתונות נקבל יחס של 1:66 אבל מטייל ממוצע שמתחתן דרכנו מגיע לעד 5 טיולים בשנה דהיינו שוב יש לחלק ב- 8 ואז מקבלים הסברות של 1:8 לחתונה.
כמובן שיש גם הכרויות נוספות שמסתיימות ללא חתונה . יש קשרים של שבועות או חודשים. כך שמי שמגיע לטיול עם עופרים קודם כל נהנה מהטיול עצמו. הטיול מודרך ברמה מקצועית גבוהה מאוד . מגיעים לפינות חמד מפתיעות לא מוכרות בארץ ונהנים גם אם לא מכירים.
למה יש את אחוז ההיכרויות הגבוהה ביותר? התשובה פשוטה בטיול רואים את ה”מיועד” יום שלם. אין מקום להצגות ומסכות , בלי איפור ובלי עקבים כמו בחיים האמיתיים, רואים את האדם כפי שהוא.רואים אם הוא עוזר , אם הוא מזמין, אי אפשר לעשות הצגות. נמצאים 12 שעות יחד. הצוות שלנו עוזר ומחבר אנחנו מכירים אישית את המשתתפים אפשר לפנות אלינו ולבקש שנחבר ואנחנו עושים זאת בשמחה גם אחרי סיום הטיול. אז איפה תמצאו יום שלם של בילוי וכייף , הזדמנות להכיר בהסתברות הרי גבוהה לחתונה בארץ? רק בעופרים טיולים. הגיע הזמן לעשות את הדבר הנכון לשבור שגרה ולצאת לטיול . אנחנו אתכם לאורך כל הדרך לאהבה.
צוות עופרים