הכרויות אקדמאים - עופרים
זמן סליחות זמן לשינוי
10 ביולי 2016
היכרויות לאקדמאים
10 ביולי 2016

הכרויות אקדמאים

עופרים טיולים ואירועים הינה חברה שהוקמה בשנת 2000 במטרה להפגיש בין אנשים חדשים המחפשים אחר אהבה, בדרך קצת אחרת.
אנו בעופרים מבינים את הקושי לפגוש אנשים חדשים בקבוצת הגיל המתאימה שהינם גם פנויים. מתוך הקושי הזה נוצרה עופרים. במסגרת פעילותינו אנו מארגנים טיולים לפנויים ופנויות ומציעים דרך טבעית ונחמדה עבור היכרויות לאקדמאים.
הטיולים יוצאים לאזורים שונים בארץ מידי שבת ומציעים הזדמנות לשבירת שגרה ובילוי, כל זאת תוך כדי מפגש חברתי והזדמנות להכיר אנשים חדשים.
ככל שמתבגרים, כך קשה יותר לפגוש אנשים חדשים שהינם גם פנויים. אנשים המעוניינים לפגוש אקדמאים כמוהם מחפשים אחר דרך היכרויות לאקדמאים שתוכל לסייע להם להכיר אקדמאים פנויים. הטיולים שלנו הינם מסגרת מצוינת בשביל היכרויות אקדמאים.
הטיולים מאורגנים על פי קבוצות גיל ובמהלכם מאורגנות פעילויות שונות להיכרות. הפעילויות מסייעות לשבור את הקרח בין משתתפי הטיול ומאפשרות למצוא בסיס לשיחה והיכרות מעמיקה יותר. היכרויות אקדמאים המתבצעות בעזרת הטיול מסייעות להרחבת המעגל החברתי ולהיכרות עם אנשים פנויים באווירה רגועה ונעימה.
בנוסף לטיולים בארץ אנו מציעים לעיתים גם נופשים בארץ וכן נופשים בחו”ל. היכרויות אקדמאים המתבצעות בטיולים ובנופשים נעשות באווירה שאינה מלחיצה ותוך כדי טיול מהנה. מדובר בדרך טובה להיכרות עם אנשים. הסביבה הנעימה והיכולת ליצור שיחה עם אנשים שונים מאפשרת להכיר אנשים חדשים ולהגדיל את המעגל החברתי. פרט לטיולים ולנופשים אנו מציעים גם פעילויות נוספות כגון סדנאות ומסיבות. האירועים השונים מתאימים גם הם למטרת היכרויות אקדמאים ויכולים לסייע למציאת אהבה.
במסגרת טיולי עופרים נפגשו והתחתנו עד כה עשרות זוגות. אם גם אתם מחפשים אחר דרך היכרויות לאקדמאים שהינה לא מלחיצה ואף מהנה, הצטרפו לטיולי עופרים ותוכלו להנות מטיול וגם למצוא אהבה.