היכרויות לאקדמאים - עופרים
הכרויות אקדמאים
10 ביולי 2016
מפגשי פנויים פנויות
10 ביולי 2016

היכרויות לאקדמאים, היכרויות אקדמאים – עופרים

עופרים טיולים ואירועים היא חברה המתמחה בטיולי פנויים פנויות. החברה הוקמה מתוך רצון לסייע להיכרות בין פנויים ופנויות, בדרך טבעית ומהנה. אנו בעופרים מודעים לקושי הקיים לפגוש ולהכיר אנשים חדשים. אקדמאים המעוניינים להכיר אקדמאים פנויים כמוהם יוכלו למצוא בטיולים שלנו דרך היכרויות לאקדמאים באופן טבעי ונעים, ובסביבה שאינה מלחיצה.

עופרים מארגנת טיולי פנויים ופנויות מ שנת 2000. במהלך הטיולים מתרחשות היכרויות אקדמאים. המסגרת הנעימה של טיול רגוע בנופים יפים הופך את הטיולים לסביבה מתאימה להיכרויות ומפגשים עם אנשים חדשים. במהלך הטיולים אנו דואגים לארגן פעילויות שונות להיכרות. הפעילויות מסייעות לשבור את הקרח ולהתחיל להכיר את המטיילים השונים.
אנו מודעים לקושי לפתוח בשיחה עם כל אדם, לכן אנו דואגים לסייע למטיילים בפעילויות שונות שעוזרות למצוא בסיס לשיחה ומסייעות להתחיל לשוחח עם המטיילים מסביב.

טיולים הינם דרך מצוינת לשבירת שגרה ובילוי מהנה עם אנשים חדשים. היכרויות לאקדמאים המתרחשות בטיולים מאפשרות היכרות נעימה בסביבה המאפשרת לשוחח וליצור קשר חדש. בעזרת הטיולים ניתן לפגוש אנשים רבים ולהגדיל את המעגל החברתי. הגדלת המעגל החברתי יכולה לסייע למצוא קשרי ידידות חדשים וגם אהבה. אנו מציעים מסגרת היכרויות אקדמאים אשר הוכיחה את עצמה, הפגישה והובילה לחתונה בקרב עשרות זוגות לאורך השנים.

היכרויות אקדמאים יכולות להתבצע במסגרת נעימה של טיול בארץ, נופש בארץ או נופש בחו”ל. אנו בעופרים מארגנים טיול מידי שבת לאזור אחר ומעניין בארץ ובתקופות מסוימות אף מארגנים נופשים בארץ או בחו”ל. הצטרפות לטיולים תוכל לסייע ליצור קשרים חדשים ואולי אף למצוא אהבה.

אם גם אתם מחפשים אחר דרך היכרויות לאקדמאים, הצטרפות לטיולי עופרים תוכל לסייע לכם להכיר אנשים, להגדיל את המעגל החברתי שלכם ואולי אף למצוא אהבה.